• TEKSER SuperFloor

  • Sizlerin Güveni Sayesinde, Geçmişten Bugüne...

TEKSER Superfloor™ betonun tüm avantajlarını içinde barındıran ve aynı zamanda düşük bakım maliyeti olan oldukça dayanıklı bir uygulamadır. TEKSER Superfloor™ tüm kurumsal aktivite türleri için son derece ekonomik bir seçenektir. Diğer zemin kaplamalarında kırılma, kalkma, bozulma gibi riskler olmasına rağmen Superfloor’da buna rastlanmaz; çünkü Superfloor betonu işleme ile oluşan bir zemin uygulaması olduğundan bu gibi riskler söz konusu olmaz.

TEKSER’in zemin silim makineleri ve gerekli kimyasallar yardımıyla doğal halinde bulunan beton taşlanır ve pürüzsüz bir yüzey elde edilir. İstenilen yüzeye erişildikten sonra ise yüzey parlatılır. Bu işlem sonucunda dayanıklı, parlak ve güçlü zeminler elde edilir.

Superfloor™ uygulamasının ömrü binanın ömrü ile aynıdır.

Uygulamanın ilk aşamalarında yapılan yatırım maliyeti diğer uygulamalar ile aynı ya da daha az olmakla birlikte daha sonraki zamanlarda oluşabilecek bakım maliyetinin az olması onu en ekonomik zemin uygulamalarından biri haline getirmektedir.

Bir diğer avantajı da genelde betonun üzerine uygulanan kaplamaların çevreye karşı yan etkileri olduğu görülürken, bu uygulamada kaplama kullanılmayıp direk betonun kendisi işlendiğinden aynı zamanda çevreye karşı duyarlı olmasıdır.