• PanelGUARD® Aksesuarları

  • TEKSER işinizi geleceğe taşır...

PanelGUARD® Aksesuarları PG-F Corner / PG-F Ring / PG-Lite W / PG-Duba

TEKSER panelguard Aksesuarları; çeşitli detay çözümlerinizde hijyenik ve dekoratif bitiş detayları sağlar.

panelguard hijyen panel koruma bordür süpürgelik Aksesuarları nelerdir?

PG-F Corner

Dış köşelerin darbelere karşı korunmasında 4 m yüksekliğe kadar 85x85 mm ölçülerinde ve 10 mm kalınlığında tek parça imal edilebilir. Flex yapıdadır.

PG-F Ring

Boru ve yuvarlak ya da elips şeklindeki detayların etrafının zeminle hijyenik bağlanacak şekilde kaplanmasında kullanılır. 100 mm çaptan itibaren sonsuz çapta halkaların etrafı dönülebilir. Flex yapıdadır.

PG-Flex Corner ve PG-Flex Ring

PG-Lite W

PanelGuard-Lite ile aynı yapıda ve kalınlıkta, panel bölmelerin üst kısımlarında olabilecek darbelerin ve sürtmelerin panellere zarar vermesini engellemek amaçlı kullanılır. 1000 mm boyda birimler olarak üretilir.

PG-Duba

PG-Duba

Duba ürünümüz 90 mm çap, 800 mm yükseklik ve 2,5 mm kalınlık ölçülerinde içi tamamen harç ile dolu paslanmaz malzemeden üretilmiş olup istendiğinde sarı elektro-statik boyalı seçeneği de mevcuttur.

Dubalar, hareketli kapıları, forktlift vb. taşıma araçları ile diğer hareketli ekipmanlardan kaynaklanacak darbelere karşı korumak amacıyla uygulanır. Montaj aşamaları için tıklayınızPG-Lite W

TEKSER PanelGUARD® AKSESUAR UYGULAMALARI

 

 

 PG-Duba Montaj Aşamaları

Uygulama şekli olarak; ana betona kadar karotla delinerek döşeme boşaltılır. Oluşan boşluğun içi temizlenerek epoksi harçla doldurulur. Duba daha sonra bu boşluğa yerleştirilir, boyu ayarlanarak altındaki tijler yardımıyla ankrajı sağlanır. Uygulama esnasında boşluğa doldurulan epoksi harç sıkıştığından, yanlardan taşarak dubanın etrafındaki bütün boşlukları doldurmuş olur. Daha sonra temizliği yapılarak kurumaya bırakılır. Bir gün sonra seramik ile dubanın arasındaki boşluğa fitil ve mastik uygulanarak esnek bir derz oluşturulur. Estetik açıdan istenirse PG-F Ring uygulaması yapılarak işlem sonlandırılır.

Diğer PanelGUARD® Aksesuar uygulama görselleri için Medya Galerisi sayfamıza göz atabilirsiniz.