• Etüd ve Danışmanlık

  • Sizlerin Güveni Sayesinde, Geçmişten Bugüne...

Ağır Sanayi (Petrol Rafinerileri, Metal Endüstrisi, Asit Havuzları, vs) tesislerinin zor şartlarıyla şekillenen ilk on sene, TEKSER’e en zor kimyasal, sıcaklık ve fiziksel yükleri karşılayacak kaplamaları sağlamada büyük tecrübe sağlamıştır.
500 ˚C ve her türlü konsantre asitlere dirençli, 150 ˚C dereceye ve çok yüksek kimyasal dirence sahip özel reçineler, firmanın ürün yelpazesinde yer almaktadır. Ağır sanayi şartlarında kazanılan tecrübe TEKSER’i Gıda Sanayi ve İçecek Sanayiinin talep ettiği kritik hijyen standartlarını çok uzun ömürlü olarak sağlayabilecek uzmanlığa taşımıştır.
Türkiye’de Vibrasyon Seramik Döşeme Sistemi başta olmak üzere endüstriyel seramik döşemelerindeki buluş ve yenilikleriyle sektörün lider ve öncü firması konumundadır.
Artan hijyen talepleri sonucunda eski işletmelerin zeminlerindeki tadilat gereksinimi yoğunluğu, TEKSER’i hızlı ve kalıcı zemin tadilatları konusunda da dünyanın sayılı firmalarından biri haline getirmiştir.

Bir tesisin inşaatında zemin kritik rol oynar. Zemin tüm üretimin temelidir ve makineler bu zemin üstüne yerleştirilir. Makine ekipman parklarının seçiminde olduğu gibi, bu değerli yatırımları taşıyacak ve onlardan en büyük verimin alınmasını sağlayacak olan zeminlerin de itina ile seçilip, projelendirilmesi ve nihayetinde tatbik edilmesi zorunludur.

TEKSER, sektörde 40 yılı aşan mühendislik tecrübesi ile ihtiyacınızı en iyi şekilde analiz eder ve sizin için en uygun çözümü sunacak projelendirme süreçlerini işletir. Bu kapsamda, proje için önerdiğimiz ve sizlerin de mutabık kalacağı eğim planı, karo ve döşeme sistemine göre uygulama yapılır.

Panel Duvar Korumada Hijyen Bordür Süpürgelik Aksesuar Çözümlerinde Danışmanlık