• T-CRETE

  • Sizlerin Güveni Sayesinde, Geçmişten Bugüne...

T-CRETE Yüksek Performanslı Poliüretan Beton Zemin Kaplaması

Çeşitli sektörlerden yatırımcıların üretim süreçlerindeki zemin kaplama taleplerine özel çözümler üreten T-CRETE, beton bazlı formülü ve içeriğindeki poliüretan sayesinde; yoğun trafiğe, kimyasal ve termal şoklara maruz kalan zeminler için hijyenik ve yüksek performanslı koruyucu kaplama sistemleri sunmaktadır.

Poliüretan Beton Zemin Kaplaması Endüstriyel Hijyen Fabrika Depo Zemin

T-CRETE, özel formüle edilmiş poliüretan beton esaslı yapısı sayesinde farklı üretim ve depolama alanlarında özel yönetim amaçlarına göre yüksek performanslı zemin kaplama sistemleri sunar.

Poliüretan Beton Zemin Kaplaması T-Crete Endüstriyel Hijyen Fabrika Depo Zemin
Poliüretan Beton Zemin Kaplaması Endüstriyel Hijyen Fabrika Depo Zemin

T-CRETE yüksek performanslı zemin sistemleri; özel formülü, hijyenik bileşimi, yüksek mekanik ve kimyasal direnci ve diğer geleneksel sistemlerden daha düşük bakım maliyetine sahip olması sebebiyle tüm dünyadaki inşaat profesyonelleri tarafından tercih edilmektedir.

T-Crete Poliüretan Beton Endüstriyel Zemin Kaplaması ÖZELLİKLERYüksek Isı Direnci - T-Crete Yekpare Endüstriyel Zemin Kaplama

ISIYA KARŞI DAYANIKLILIK


Sürekli ısı şoku, - 40 ° C ile + 130 ° C arası değişen sıvı ve buhar etkileri altında formunu korur.

 
Aşınmaya KArşı Yüksek Direnç - T-Crete Yekpare Endüstriyel Zemin Kaplama

AŞINMA DİRENCİ


T-CRETE en fazla plastik veya metal tekerlekli araç trafiği ve ağır statik ve dinamik yüke maruz kalan zeminlerde olabilecek aşınmalar için direnç sağlar.

 
Kimyasal Maddelere Direnç - T-Crete Yekpare Endüstriyel Zemin Kaplama

KİMYASAL DİRENÇ


T-CRETE, konsantre inorganik ve organik asitlerden alkalinlere ve çözücülere kadar geniş bir spektrumda kimyasala karşı oldukça kararlıdır.

 
Darbelere KArşı Direçli - T-Crete Yekpare Endüstriyel Zemin Kaplama

ÇARPMA DAYANIKLILIĞI


T-CRETE, ağır nesne çarpma ve darbeleri altında çatlamaya, çizilmeye ve parçalanmaya karşı dayanıklıdır.

 
Kaymalara Karşı Dirençli - T-Crete Yekpare Endüstriyel Zemin Kaplama

KAYMA DİRENCİ


Islak veya yağ dökülen zeminlerde bile kaymazlık elde edilebilir. Sistemler çevre özelliklerine bağlı olarak farklı kayma etkileri, seviyeler ve açılar oluşturulabilir.

 
Temizlik Kolaylığı ve Hijyen - T-Crete Yekpare Endüstriyel Zemin Kaplama

TEMİZLİK VE HİJYEN


T-CRETE, kimyasal ve monolitik yapısı sayesinde bakteriler ve mantarlar için uygun ortamların luşmasını engeller. Bu nedenle gıda ve ilaç gibi hijyen standartlarının yüksek olduğu endüstrilerde güvenle kullanılabilir.

Kesintisiz Zemin - T-Crete Yekpare Endüstriyel Zemin Kaplama

KESİNTİSİZ UYGULAMA


T-CRETE, kesintisiz uygulaması ile yiyecek ve içecek tesisleri için mükemmel bir çözüm sağlayan PU beton zemindir. Yekpare yüzey, küf ve bakteri oluşturan çatlakları önler ve hijyenik bir yüzey sağlar.

 
Uluslar Arası Standartlara Uyumlu - T-Crete Yekpare Endüstriyel Zemin Kaplama

STANDARTLARA UYGUNLUK


T-CRETE yüksek performanslı zemin sistemleri, Amerikan ve Avrupa Standartlarına göre gıda ve ilaç sektörlerinde güvenle kullanılabilir.

 
Düşük Bakım Maliyeti - T-Crete Yekpare Endüstriyel Zemin Kaplama

DÜŞÜK BAKIM MALİYETLERİ


T-CRETE, geçirgen olmaması ve kimyasal yapısı ile yüksek mukavemet sağlaması sayesinde endüstride sıkça kullanılan baskı ve / veya sıcak su ile yıkama, buhar sterilizasyonu ve CIP sistemleri gibi temizleme yöntemlerine karşı dayanıklıdır.

 
T-Crete Yekpare Poliüretan Beton Endüstriyel Zemin Kaplama

T-Crete Yekpare Poliüretan Beton Endüstriyel Zemin Kaplama ÜRÜNLER


T-CRETE PRIMER

T-CRETE PRIMER, endüstriyel zemin kaplamaları için poliüretan esaslı sakızları özel katkı maddeleri ve kimyasallarla modifiye ettikten sonra özel olarak tasarlanmış, solventsiz, üç bileşenli bir astar setidir.

T-CRETE MF

T-CRETE MF, özel katkı maddeleri ve kimyasallar ile poliüretan esaslı zamkların modifiye edilmesiyle elde edilen sakız ve özel dolgulardan oluşan termal şoklar ve çözücülere dirençli üç bileşenli endüstriyel bir zemin kaplama ürünüdür.

T-CRETE MC

T-CRETE MC, dokulu kaymayan pürüzlü yüzeyler için poliüretan esaslı sakızların özel katkı maddeleri ve kimyasallarla modifiye edilmesiyle elde edilen, özel dolgulara sahip üç bileşenli sakızdan oluşan bir üründür.

T-CRETE HF

T-CRETE HF, poliüretan esaslı sakızların özel katkı maddeleri ve kimyasallarla modifiye edilmesiyle elde edilen endüstriyel bir zemin kaplama ürünüdür. Üç bileşenli zamklar ve özel dolgulardan oluşur, kaymaz yüzeyli, mükemmel kimyasal, termal şok ve solvente dayanıklıdır.

T-CRETE TOPCOAT

T-CRETE TOPCOAT, poliüretan esaslı sakızların özel katkı maddeleri ve kimyasallarla modifiye edilmesiyle elde edilen yüzey koruma ürünüdür. Islak ve kuru ortamlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve iki bileşenlidir. Kimyasal, termal şok ve solvente karşı mükemmel dayanıklıdır.

 

T-Crete Yekpare Poliüretan Beton Endüstriyel Zemin Kaplama - Renk Çeşitleri RENKLER


T-Crete Yekpare Poliüretan Beton Endüstriyel Zemin Kaplama
Daha fazla bilgi için T-CRETE Broşürü için tıklayınız. T-Crete Yekpare Poliüretan Beton Endüstriyel Zemin Kaplama - Broşür
T-Crete Yekpare Poliüretan Beton Endüstriyel Zemin Kaplama