• Altıgen Karo Ürünlerimiz

  • Sizlerin Güveni Sayesinde, Geçmişten Bugüne...

ALTIGEN SERAMİKLERLE ENDÜSTRİYEL ZEMİNLER
Bir endüstriyel zemin kaplamasından beklenen her şey... Aşınmayan, kırılmayan, özel şekli ve kalınlığı ile her türlü trafiğe uygun, minimum derz aralığı, yekpare görünümü ve dekoratifliği ile “İşte Budur” dedirten zemin kaplama sistemi.

  • Özel şekli, kalınlığı, kısa ve devam etmeyen derzleri ile mekanik, termal ve kimyasal yükler için en dirençli zemin kaplamasıdır.
  • Altıgen karoların özelliğinden dolayı, kare ya da dikdörtgen karolardan çok daha dik eğimler hiç bir dişleme olmaksızın verilebilir. Zemine dökülen suların, kimyasalların en süratli şekilde giderlere ulaşması ile hijyene katkı sağlar.
  • Altıgen karolarda kenarlar kısa ve döşemede derzler devamsız olduğundan, küçük tekerlek üstünde en ağır yükler bile taşındığında bunlar bütünüyle karo kenarlarına yük bindiremez ve yükler olabilecek en sağlam şekilde karolar tarafından karşılanır.
  • Vibrasyonlu Seramik Döşeme Sistemi ile dişlemesiz, dümdüz bir zemin elde edilir ve hem baskı hem de kesme yüklerine karşı en yüksek dayanıma ulaşılır.
  • Dar derzlerle döşeme (1,5-2 mm) mümkün olup, bu şekilde homojen bir zemin sağlanır, derzlerin makineli olarak doldurulması ile de derzlerde aşağı salınımlar oluşmaz, maksimum düzlük ve doluluk gerçekleşir.
  • Kaymazlık için en uygun ebat olup, değişik kaymazlık standartlarına sahip seramik yüzeyleri ile işletme ihtiyaçlarının her türlü kaymazlık talebi karşılanabilir. Özellikle ıslak ve yağlı zeminlerde kaymazlık sağlayarak iş güvenliği ile birlikte kolay temizlenen de bir zemin sağlar.

Altıgen Karo Ebadları

Altıgen Karo Tipleri

Altıgen Karo Teknik ÖzellikleriTablolardaki değerler test raporlarından alınmıştır. Gerek görüldüğü taktirde temin edilebilir.

"Technical values: tested according to DIN EN ISO 10545 Section 1-16 Hexagon porcelain comply in all tested properties with the requirements of material Norm DIN EN 14441, Section G, Group B I and UGL."