KULLANIM ŞARTLARI


Telif hakkı

TEKSER Teknik Seramik Tic. ve San. A.Ş. bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, bilgileri ve görsel unsurları önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar. Metinler, resimler, çizimler, ses, animasyon, video dosyaları telif hakkına tabidir. Bu düzenlemeler ticari kullanım amacıyla kopya edilemez, değiştirilemez, dağıtılamaz veya diğer sitelere gönderilemez.

Marka

Aksi belirtilmedikçe, TEKSER Teknik Seramik Tic. ve San. A.Ş. internet sitesinde yer alan markalar, model isimleri, şirket logosu ve amblem marka haklarına tabidir.

Sorumluluğun sınırlandırılması

TEKSER Teknik Seramik Tic. ve San. A.Ş. bu internet sitesinde verilen bilgilerin doğruluklarını, yanlış veya eksik bilgi içermediklerini garanti etmemektedir ve bu bilgilerdeki hatalar nedeniyle sorumlu değildir. Güncel ve geçerli bilgiler için genel müdürlüğümüz ile temasa geçiniz.

Veri Gizliliği

Kişisel Verilerin Kaydedilmesi ve İşlenmesi

TEKSER Teknik Seramik Tic. ve San. A.Ş. kişisel verileri web sitelerinin teknik idaresi amacıyla ancak bu işlerin gerektirdiği kapsamlarda kullanır.

Kişisel verilerin devlet kuruluşlarına ya da resmi dairelere iletilmesi ancak bağlayıcı ulusal yasal düzenlemeler çerçevesinde gerçekleşebilir. Çalışanlarımız, ajanslarımız ve bayilerimiz tarafımızdan gizlilik ilkesi çerçevesinde hareket etmekle yükümlü tutulur.

Seçme Olanakları

Verilerinizden, sizi ürünlerimiz ve hizmetler konusunda bilgilendirebilmek ve gerektiğinde bu konularda size soru yöneltebilmek amacıyla yararlanabiliriz. Bu tür etkinliklere katılıp katılmamak tümüyle sizin seçiminizdir. Bu konuda bize onay vermemeniz durumunda bize bunu her an bildirebilirsiniz; verilerinizi gerektiği şekilde erişime kapalı tutulur.

Bu minvalde, kişisel veri sahipleri, TEKSER Teknik Seramik Tic. ve San. A.Ş. Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası’ında belirtilen haklarına ilişkin taleplerini; Kimliklerini tespit edecek bilgi ve belgelerle Kişisel Bilgi Başvuru Formu’nu doldurup imzalayarak TEKSER Teknik Seramik Tic. ve San. A.Ş.’ye iletebileceklerdir.

Çerezler

TEKSER Teknik Seramik Tic. ve San. A.Ş. ziyaretçilerin tercihlerini izleyebilmek için herhangi bir çerez kullanmaz.

Güvenlik

TEKSER Teknik Seramik Tic. ve San. A.Ş., tarafımızdan yönetilen verilerinizi, manipülasyona uğramamaları, kaybolmamaları, hasar görmemeleri ve yetkisi olmayan kişilerce kullanılmamaları için korumak amacıyla teknik ve organizasyonla ilgili güvenlik önlemleri uyguluyor. Güvenlik önlemlerimiz teknolojik gelişmeyle birlikte sürekli iyileştiriliyor.